رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان خبر داد: کشف ۱۳ کیلوگرم تریاک از یک اتوبوس در رشت

0 72

سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۱۳ کیلوگرم تریاک در رشت خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

عصر کاسپین/ سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در روند ناامنی، کاهش احساس امنیت، فروپاشی بنیان گرم خانواده، تزلزل فرد و از هم گسیختگی اخلاق‌مداری در جامعه است اظهار داشت: معضل اعتیاد به مواد مخدر مسئله‌ای جهانی است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات نامحسوس حین پایش خودروهای عبوری در محور رودبار به رشت، اتوبوس حامل موادمخدر را شناسایی کردند افزود: ماموران پلیس پس از تعقیب و مراقبت انجام شده اتوبوس موردنظر را در منطقه سراوان شهر رشت متوقف کردند.

وی از کشف ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از اتوبوس توقیف شده خبر داد و گفت: در این راستا ۳ متهم ۳۵، ۳۹ و ۴۰ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی هدف پلیس از اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی را افزایش امنیت و آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: راه‌های مواصلاتی استان به ویژه مبادی ورودی و خروجی به صورت شبانه روزی تحت نظر ماموران پلیس قرار دارد.

سرهنگ احمدپور در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان موادمخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =