افزایش تعداد تصادفات در زمان نزدیک به‌ افطار در گیلان؛ رانندگان از عجله بپرهیزند

0 13

رئیس پلیس راه گیلان از افزایش تعداد تصادفات و حوادث رانندگی در ساعات نزدیک به افطار خبر داد و گفت: رانندگان از شتاب در رانندگی پرهیز کنند.

عصر کاسپین/ سرهنگ جاور صفاری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت ترافیک در محور‌های ارتباطی گیلان اظهار داشت: خوشبختانه مشکل گره خاص ترافیک در جاده‌های برون شهری استان نداریم و وضعیت ترافیک در این محور‌ها عادی و روان است.

رئیس پلیس راه استان گیلان خاطرنشان کرد: محور پونل به خلخال که در ایام زمستان به علت رانش کوه، بارش برف سنگین و ریزش بهمن مسدود شده بود با تلاش عوامل راهداری و همکاران ما در پلیس راه بازگشایی شد و در حال حاضر تردد خودروها در این مسیر به‌صورت عادی جریان دارد.

صفاری با اشاره به تصادفات و حوادث رانندگی در محور‌های برون شهری گیلان تصریح کرد: متاسفانه شدت حوادث رانندگی در راه‌های ارتباطی استان بسیار زیاد است و انتظار می‌رود که مردم نسبت به قوانین راهنمایی رانندگی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان توجه و دقت بیشتری قائل شوند.
وی با بیان اینکه در ساعت نزدیک به افطار به‌دلیل کم تحملی رانندگان و شتاب در رانندگی وقوع حوادث افزایش می‌یابد گفت: توقع ما از هم‌استانی‌های عزیز این است که در این ساعت از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند و تحت هیچ شرایطی با سرعت غیرمجاز در محور‌های برون شهری استان رانندگی نکنند.

رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه دوربین‌های جاده‌ای برای اعمال قانون در سراسر استان فعال هستند ابراز داشت: رانندگانی که در محور‌های شرق، غرب و همچنین محور جنوب تردد‌های غیرمجاز کرونایی دارند توسط دوربین‌های جاده‌ای و همچنین همکاران پلیس راهنمایی رانندگی اعمال قانون می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + نه =