انهدام یک شرکت هرمی در بندرانزلی / ۱۱ تن از اعضای ‌شرکت ‌دستگیر شدند‌

0 64

فرمانده انتظامی بندرانزلی از شناسایی یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۱ تن از اعضای این شرکت هرمی دستگیر شدند.

عصر کاسپین/ سرهنگ ‌سید جعفر جوانمردی‌ با بیان اینکه فعالیت در قالب شرکت‌های هرمی مانع رشد و شکوفایی اقتصادی شده و ریشه و انگیزه تولید را از بین می‌برد، اظهار داشت: فعالیت اینگونه شرکت‌ها هیچ گونه وجهه قانونی ندارد.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک شرکت هرمی در شهرستان بندرانزلی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی، گفت: با تحقیقات به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز شد و محل فعالیت اعضای این باند در یک باب منزل مسکونی شناسایی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران کلانتری ۱۱ بندرانزلی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و ۱۱ نفر از اعضای این شرکت هرمی را دستگیر کردند، تصریح داشت: متهمان از استان‌های گیلان، گلستان، سیستان و بلوچستان، یزد و ایلام بودند که برای ایجاد هماهنگی و برنامه‌ریزی برای جذب اعضای جدید این نشست را برگزار کرده بودند.

سرهنگ جوانمردی در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: علیرغم هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت‌ها، هنوز شاهد فریب جوانانی هستیم که دارایی خود را در شرکت‌های هرمی نابود می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =