عادی‌انگاری کرونا در صف‌های خرید گیلان/ برخی هنوز بیماری را جدی نمی‌گیرند

0 12

مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان گفت: مردم در صف‌های خرید فاصله یک و نیم متری را رعایت کرده و تا می‌توانند از اسکناس استفاده نکنند.

عصر کاسپین/ حسن رخ شاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی همواره باید از سوی مردم جدی گرفته شود اظهار داشت: بار‌ها این موضوع را تکرار کردیم اما برخی افراد رعایت نمی‌کنند.

مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان با ابراز نگرانی از عدم رعایت توصیه‌های بهداشتی در نانوایی‌ها گفت: از هم‌استانی‌های عزیز درخواست داریم در صف‌های خرید فاصله یک تا یک و نیم متری را رعایت کرده و تا می‌توانند ‌از اسکناس استفاده نکنند.

رخ شاد با تاکید بر اینکه رعایت نکات بهداشتی بیش‌از هرکس به‌نفع خود مردم است تصریح کرد: پس ضروری است مردم تا حدالامکان از تجمع در مکان‌های شلوغ پرهیز کنند و زدن ماسک را هم فراموش نکنند.

وی با اشاره به تعداد بیماران بستری‌شده کرونایی در مراکز درمانی استان ابراز داشت: در حال حاضر ۶۸۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که متاسفانه ۱۳۲ نفر آنها در شبانه روز گذشته بستری شدند.

مدیر گروه بیماری‌های مرکز بهداشت گیلان با بیان در حال حاضر ۱۲۵ بیمار نیز به‌دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند خاطرنشان کرد: ۱۱ نفر آنها روز گذشته به این آمار افزوده شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 17 =