تشریح برنامه های فرهنگی شهرداری رشت در ایام دهه ولایت

یاسر محجوب رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با تش برنامه های دهه ولایت(عید قربان تا عید غدیر) اظهار داشت: سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با مشارکت هیئت های مذهبی و سایر نهادهای فرهنگی برنامه های فرهنگی متنوعی در دست اجرا دارد.

عصر کاسپین/ وی به برپایی کاروان شادی در سطح شهر اشاره کرد و افزود: جنگ شادی سیار ویژه کودکان در رشت از جمله این برنامه هاست.
محجوب برپایی کاروان دوچرخه سواری، اکران مستند “روایی به همین سادگی”، برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان شهرداری رشت، مسابقه مجازی مادران قصه گو، پویش جشن خانگی غدیر، تجلیل از کارکنان سادات شهرداری رشت، تجلیل از شهدای سادات و برپایی ایستگاه سلامت را از جمله برنامه های فرهنگی و هنری این سازمان در دهه ولایت عنوان کرد.
رییس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی اضافه کرد: پویش” فقط به عشق مولایم علی(ع)”، رادیو ولایت، ویژه برنامه چهارپایه خوانی نیز از دیگر برنامه های این ایام می باشد.

وی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی این سازمان بصورت مشارکتی با هیئت های مذهبی تدارک دیده شده است ؛ اهدای بسته معیشتی به نیازمندان، جشن عید غدیر در مساجد رشت و نمایش بازخوانی عید غدیر را از دیگر برنامه های این ایام خواند .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + سه =