به دنبال استعفای قریب الوقوع شهردار رشت؛ عضو شورا خواستار شفاف سازی استعفای شهردار شد

به دنبال استعفای قریب الوقوع شهردار رشت گمانه زنی‌ها همچنان ادامه دارد اما تاکنون هیچ مقامی در استان در این خصوص اظهار نظری نداشته واین اقدام شهردار همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

عصر کاسپین/ مجید عزیزی عضو شورای ششم خواستار  شفاف سازی استعفای شهردار شد و گفت: چگونه است که سید محمد احمدی سه هفته قبل برای حفظ سمت خود به عنوان شهردار رشت اشتیاق وافری داشته و برنامه‌های خود را برای توسعه شهر به شورا ارائه کرده بود به یکباره تصمیم به استعفا می گیرد.

وی افزود: اکثریت شورا  امیدوار بودند که با حفظ ثبات در مدیریت شهری شرایط را برای پیشبرد برنامه های  شهردار فراهم سازند.

عضو شورای اسلامی رشت با بیان اینکه تنها دلیلی که برای استعفای شهردار تا به امروز عنوان شده بحث بیماری است تصریح کرد :تنها دلیلی که ما و همه شهروندان در خصوص استعفای شهردار می‌دانیم بحث بیماری وی است که اگر این یک بهانه نباشد باید مستندات بیماری به مردم ارائه شود .

عزیزی خواستار ورود و شفاف‌سازی استعفای شهردار شد و گفت : انتظار می‌رود شهردار رشت در خصوص استعفای غیرمنتظره خود شفاف‌سازی نماید تا ماجرای این استعفای پرحاشیه برای شهروندان مشخص شود.

امروز شنبه ۱۳ شهریور ماه در جلسه شورای شهر که ساعت ۵عصر برگزار خواهد شد استعفای شهردار مورد بررسی قرار گرفته و سرنوشت شهر مشخص خواهد شد.
انتظار می‌رود شورای ششم از این آزمون سخت سربلند خارج شده و نتیجه این جلسه هر چه که باشد به صلاح شهر و شهروندان باشد تا مجددا شاهد آرامش و نظم و انضباط در شهر باشیم.

منبع:رشت پرس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 2 =