رضا عاشری : غیر از ۴ درصد پولی که از هر فیش بعنوان درآمد پنج منطقه صادر می شود مبلغ حاصله در حسابی دیگر بلوکه و به خرید قیر اختصاص یابد

رضا عاشری عضو شورای شهررشت در جلسه کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر گفت : غیر از ۴ درصد پولی که از هر فیش بعنوان درآمد پنج منطقه صادر می شود مبلغ حاصله در حسابی دیگر بلوکه و به خرید قیر اختصاص یابد تا سازمان عمران و بازآفرینی برای خرید قیر دچار مشکل نگردد.

عصر کاسپین/ عاشری در این جلسه با بیان این که، قرار بود پو لهایی که بابت عوارض کسری پارکینگ دریافت می شود بصورت مجزا وارد آن حساب شود و از محل آن حساب، زمین خریداری و پارکینگ های طبقاتی ساخته شود افزود: اما این اتفاق نیافتاد از اینرو پیشنهاد من این است که هم این اتفاق بیافتاد و هم فاوا و مدیران دستورات لازم را با توجه به اینکه مصوبات لازم را نیز در این مورد داریم اتخاذ نمایند.

    عاشری در ادامه اظهاراتش بیان داشت: قرار نیست که شورا تصمیمی جداگانه و جدید بگیرد و تکلیف هم، بر انجام مصوبات می باشد. غیر از ۴ درصد پولی که از هر فیش بعنوان درآمد پنج منطقه صادر می شود مبلغ حاصله از ابتدای سال در حسابی دیگر بلوکه شود و حساب مورد نظر، به خرید قیر اختصاص یابد تا سازمان عمران و بازآفرینی برای خرید قیر دچار چنین مشکلات فاحشی نگردد.

   عاشری در پایان صحبتهایش بیان داشت: این پیشنهاد را با مساعدت رییس محترم کمیسیون عمران و توسعه شهری و همراهی دیگر اعضاء کمیسیون مطرح و به شهرداری نیز ابلاغ گردد تا ضمن افتتاح حسابی جدید به همین منظور، مبلغ مورد نظر صرفا جهت خرید قیر، در آن بلوکه شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 2 =