برای نخستین بار در استان برگزار می‌شود: *کارگاه آموزشی حقوق در رسانه توسط خانه مطبوعات و رسانه های گیلان*

0 12

مدیرعامل خانه مطبوعات ورسانه‌های گیلان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت اشرافیت نسبی اصحاب رسانه در حوزه حقوقی اظهار کرد: در راستای افزایش دانش حقوقی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان، کارگاه آموزشی حقوق و رسانه و جرائم مطبوعاتی توسط خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان با همکاری کانون وکلای دادگستری استان گیلان برگزار می‌شود.

عصر کاسپین/ ابراهیم بهمنی جلالی با تأکید بر لزوم افزایش دانش حقوقی اصحاب رسانه گفت: این کارگاه آموزشی با حضور رضاثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمزه خلیلی رئیس‌کل دادگستری گیلان و تدریس یکی از وکلای مجرب و با دانش استان گیلان برگزار می‌شود.
سخنگوی هیئت‌مدیره با اشاره به اینکه این کارگاه حقوقی روز چهارشنبه ساعت ۱۴:۳۰ عصر در تالار مرکزی رشت برگزار می‌شود، افزود: از خبرنگاران و اصحاب رسانه تقاضا می‌شود که جهت نام‌نویسی عدد ۹ را به شماره ۳۰۰۰۳۴۲۴۰ ارسال کنند.
بهمنی جلالی با تأکید بر اینکه به‌منظور اعطای گواهینامه حضور در دوره تکمیل روند ثبت‌نام از طریق ثبت‌نام پیامکی انجام می‌شود، بیان کرد: حق دسترسی به اطلاعات و اخبار و الزامات آن، حق پاسخگویی در رسانه‌ها، مبانی و الزامات اسلامی سیاست‌گذاری حقوق مخاطب در رسانه، رسانه و تأمین نظم اجتماعی و حق مخاطب در فضای مجازی محورهای این دوره آموزشی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =