مشکلات نظام سلامت شهرستان‌ها با تفویض اختیار به مدیران شبکه ها سریعتر تعیین تکلیف می‌شوند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تفویض بخش وسیعی از اختیارات قانونی به مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان خبر داد و گفت: مشکلات نظام سلامت شهرستان‌ها با تفویض اختیار به مدیران شبکه ها، سریعتر تعیین تکلیف می‌شوند.

عصر کاسپین/ عصر امروز دکتر پرویز محمد نژاد – نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست از تفویض بخش وسیعی از اختیارات قانونی به مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان خبر داد و اظهار کرد: مدیران شبکه ها، نمایندگان تام‌الاختیار دانشگاه در شهرستان‌ها هستند و مشکلات و موانع را پیش از رسیدن به مرکز استان، تعیین تکلیف می‌کنند.

 

وی با اشاره به فعالیت دانشکده پرستاری و مامایی و پیراپزشکی شرق گیلان در شهرستان لنگرود، افزود: وضعیت این دانشکده  کاملاً بررسی‌شده و به‌زودی مشکلات آن حل و رفع می‌شود.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: سیکل برنامه‌ریزی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر  مبنای  مطالعه، مشورت و تحقیق است و یقیناً علاوه بر منتفع شدن مردم، رضایت کارکنان را نیز  در پی خواهد داشت.

 

دکتر پرویز محمد نژاد – نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن تبریک انتصاب دکتر بالو به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار کرد: دغدغه‌های نظام سلامت استان را کاملاً می‌شناسم و تمام تلاشم را در جهت ارتقای آن به کار خواهم گرفت.

 

وی با اشاره به برخی مشکلات موجود در بیمارستان لنگرود، افزود: این بیمارستان علاوه بر تأمین نیروی انسانی متخصص، نیازمند تجهیزات به‌روز پزشکی است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار ساماندهی امور آموزش و ارتقای نظام آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی و پیراپزشکی شرق گیلان شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =