دستگیری سارق مسافرکش نما در صومعه‌سرا / اعتراف به ۲ فقره با تهدید سلاح سرد و زورگیری!

سرهنگ امیر وهاب‌زاده، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری سارق مسافرکش نما در این شهرستان خبر داد و افزود: متهم ۴۰ ساله در تحقیقات پلیس به ۲ فقره سرقت طلا و اشیای قیمتی با تهدید سلاح سرد و زورگیری تحت پوشش مسافرکش اعتراف کرد.

عصر کاسپین/ فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری سارق مسافرکش نما در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ امیر وهاب‌زاده با اشاره به آثار منفی و تبعات سرقت در سطح جامعه اظهار داشت: مهمترین اولویت برنامه‌های پلیس اجرای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت با همکاری مردم است.

وی در ادامه افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت از یک خانم توسط راننده یک دستگاه خودروی پژو تحت پوشش مسافرکش نما در بخش میرزاکوچک شهرستان صومعه‌سرا، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات و بررسی سرنخ‌های به دست آمده، یک متهم سابقه دار را در این خصوص شناسایی کردند بیان داشت: متهم با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و ضمن کشف مقداری طلاجات مسروقه، خودروی بکار رفته در سرقت نیز توسط ماموران انتظامی توقیف شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم ۴۰ ساله در تحقیقات پلیس به ۲ فقره سرقت طلا و اشیای قیمتی با تهدید سلاح سرد و زورگیری تحت پوشش مسافرکش اعتراف کرد.

وهاب‌زاده در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست برای جلوگیری از وقوع جرائم این چنینی از خودروهای حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + نوزده =