عملکرد صندوق بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج در گیلان بسیار عالی است

0 24

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اشاره‌ای به عملکرد صندوق بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج در گیلان کرد و گفت: عملکرد گیلان در راه‌اندازی و پرداخت خدمات حمایتی به متقاضیان این صندوق در گیلان بسیار عالی است.

عصر کاسپین/ دکتر محمدمهدی ناصحی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران پیش از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمود عاطف راد – مدیرکل بیمه سلامت استان و جمعی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی در سالن جلسات بیمه سلامت گیلان با تبریک انتصاب دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار کرد: خوشبختانه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تخصص، تجربه و حسن ارتباط بسیار بالایی در سطوح مختلف برخوردار است و به‌خوبی امور سلامت مردم را پیش خواهد برد.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های فعال در نظام سلامت باید با یکدیگر هماهنگ باشند و محوریت این هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی است، افزود: باید همه تلاش‌ها را برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در جهت امور سلامت مردم پیش برد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تجربه را در پیشبرد امور سلامت بسیار حائز اهمیت برشمرد و گفت: گرچه تخصص در بخش بهداشت و درمان لازم است اما حوزه سلامت بیش از همه نیازمند به افراد با تجربه است.

دکتر ناصحی با اشاره به گزارشی از وضعیت پرداخت بیمه‌ای در سازمان بیمه سلامت، خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی در نظام بیمه سلامت بسیار حائز اهمیت بوده و از بروز اسراف در هزینه کرد‌ها پیشگیری می‌کند.

وی اشاره‌ای به عملکرد صندوق بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج در گیلان، گفت: عملکرد گیلان در راه‌اندازی و پرداخت خدمات حمایتی به متقاضیان این صندوق در گیلان بسیار عالی است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: برای پرونده‌های صندوق بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج مبلغ دو میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان تخصیص که نیمی از این مبالع به متقاضیان پرداخت شده است.

دکتر ناصحی از افزایش بودجه حمایت از بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج در لایحه بودجه سال آینده به کمک نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − پانزده =