مدیرکل بنیاد مسکن گیلان: خبرنگاران پرچم‌دار جهاد تبیین در جنگ‌ با دشمن هستند

0 7

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در جلسه تقدیر از خبرنگاران که به مناسبت روز خبرنگار در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار شد گفت: خبرنگاران پرچم‌دار جهاد تبیین در جنگ‌ با دشمن هستند.

عصر کاسپین/ جلسه تقدیر از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان، با تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران رسانه های استان گفت: خبرنگاری گنجینه و سرمایه بی بدیل الهی است و خبرنگار راوی وقایع می‌باشد.

دائمی، خبرنگاران را پرچم‌دار جهاد تبیین در جنگ‌ با دشمن دانست و افزود: خبرنگاران با روشنگری، آگاهی‌بخشی و تلاش‌های شبانه‌روزی در انعکاس وقایع در خط مقدم جنگ ترکیبی دشمن قرار دارند همچنین خبرنگاران پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند که می‌توانند روح امید را در جامعه گسترش دهند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان خاطر نشان کرد روز خبرنگار، روز پاسداشت قشر فرهیخته‌ای است که به پاس حرمت، ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام‌رسانی همواره از شان و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار بوده و شایسته‌ی ارزشمندترین تکریم و قدرشناسی است. در پایان به اصحاب رسانه که با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان همکاری داشته اند لوح تقدیر و هدیه اهدا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =