آبفای گیلان در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب عنوان دستگاه برگزیده شد

آبفای گیلان در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب عنوان دستگاه برگزیده شد

عصرکاسپین / به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی این شرکت موفق به کسب عنوان دستگاه برگزیده در بین ۵۰ دستگاه اجرایی استان شد.

بنا به این گزارش به منظور اعلام نتایج ارزیابی جشنواره شهید رجایی در مراسمی با حضور معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور ، استاندار گیلان ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و مدیران دستگاههای اجرایی استان در استانداری از ۵ دستگاه برگزیده در این جشنواره براساس شاخص های عمومی و اختصاصی تقدیر شد.

براین اساس سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره برای کسب عنوان دستگاه برگزیده در شاخص های عمومی و اختصاصی مورد تقدیر قرار گرفت که موارد مورد ارزیابی در این جشنواره در ۷ محور، ۳۲ شاخص که شامل ۲۰۰ آیتم بود.

درضمن ارزیابی عملکرد شاخص های جشنواره شهید رجایی در ۷ محور و ۳۲ شاخص هرساله توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صورت می گیرد.

گفتنی است جشنواره شهید رجایی امسال بر اساس نتایج ارزیابی ۵۰ دستگاه اجرایی در استان گیلان برگزار شدکه شرکت آبفای گیلان بعنوان یکی از ۵ دستگاه برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 6 =