برق گرفتگی در فومن حادثه آفرید

عصرکاسپین /فرمانده انتظامی فومن از جان باختن مردی ۳۸ ساله بر اثر برق گرفتگی خبر داد.

سرهنگ محسن جعفرزاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسدی در روستای “شولم” شهرستان فومن، بلافاصله ماموران پاسگاه سردار جنگل به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران انتظامی و امدادی به محل حادثه مشخص شد مرد ۳۸ساله‌ای که از منزل شخصی خود حادثه برق گرفتگی یکی از اهالی آن منطقه که با پمپ آب کار می‌کرد را نظاره‌گر بود بلافاصله برای کمک به وی می‌شتابد.

وی ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان، به دلیل بارندگی و جمع شدن آب در اطراف محل حادثه و ایراد در سیستم برق رسانی پمپ آب، کل محوطه اطراف آن منطقه دارای جریان الکتریکی شده بو که مرد ۳۸ ساله برای امدادرسانی وارد گودال آب شده و در آنجا بر اثر برق گرفتگی جان باخت.

سرهنگ جعفرزاده با بیان اینکه مرد مصدوم اولیه پس از مدتی از وقوع حادثه به هوش می‌آید تصریح کرد: جسد متوفی توسط نیروهای امدادی به بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن منتقل که پس از سیر مراحل قانونی تحویل خانواده‌اش شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن با اشاره به اینکه استفاده از تجهیزات الکتریکی و حساس نیازمند داشتن تبهر و تخصص در استفاده از آن وسیله است از شهروندان خواست: با رعایت موارد ایمنی و استفاده از تجهیزات استاندارد مانع بروز چنین حوادثی شوند.*

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 18 =