توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی توسط بسیج کارگری مازندران

مسؤول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا گفت: مجموعه بسیج کارگری استان همزمان با سراسر کشور طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در مرحله دوم بیش از ۵ هزار بسته کمک معیشتی آماده شد که برخی توزیع و برخی نیز در حال توزیع دارد.

سرپرستی مازندران/ شهرام نوری عصر امروز در جمع با خبرنگاران اظهار کرد: مجموعه بسیج کارگریاستان همزمان با سراسر کشور طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به سال جهش تولید برنامه‌هایی در دست اقدام دارد.

وی افزود: در راستای برنامه‌هایی از جمله طرح حمایت از تولید ملی با هدف توانمندی صنعتی و تولیدی مجموعه استان، ارتقای کیفی خدمات و محصولات تولیدی و تغییر ظاهری تولیدات ملی طرح شهید باکری را برگزار می‌کند.

نوری با اشاره به طرح شهید سلیمی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه تصریح کرد: در این طرح با شناسایی موانع و مشکلات تولید و هماهنگی‌های لازم با مسؤولان امر جهت کمک به مراکز تولیدی و برنامه‌ریزی برای همدلی کارگران و کارفرمایان در جهت ارتقای درک متقابل و کارآیی بیشتر گام برداشته می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا مازندران گفت: امسال با توجه به شرایط و مشکلات اقتصادی و بیماریکرونا که به وجود آمده برخی از شرکت‌ها، جامعه کارگری و کارفرمایان دچار مشکلات عدیده‌ای شدند که بیشتر فشارها بر قشر ضعیف کارگری است.

نوری خاطرنشان کرد: در رزمایش مومنانه مرحله اول که در ماه مبارک رمضان برگزار شد، ۱۷ هزار بسته کمک معیشتی توسط شرکت‌ها و مراکز تولیدی در بین کارگرانی که به نوعی کم برخوردارند یا دچار مشکل شدند، توزیع شده است.

وی بیان کرد: از عید قربان تا عید غدیر طرح شیفت ایثار به عنوان یکی از برنامه‌های پیش بینی شده در نهضت تعاون و احسان  با همت مومنانه کارگران در شرکت‌ها و کارخانجات استان مازندران برگزار می‌شود.

نوری ادامه داد: در این  مرحله بیش از  ۵ هزار بسته کمک معیشتی آماده شد که برخی توزیع و برخی نیز در حال توزیع است.

مسؤول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا مازندران یادآور شد: رزمایش طرح شیفت ایثار نهضت کمک مومنانهفردا سه شنبه ۱۴ مرداد در استان مازندران همزمان با سراسر کشور با محوریت کارخانه نکا چوب برگزار می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 8 =