تیم داوری عالی سوت زد/ وقت کشی منسوخ شده است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: درود به شرف بازیکنان، از روز اول هم از نظر شرافت به آن‌ها اعتماد داشتم و هم از نظر فنی.

سرپرستی مازندران/ محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: جا دارد تشکر کنم از تک تک بازیکنانم. درود به شرف آنها، از روز اول هم از نظر شرافت به آنها اعتماد داشتم و هم از نظر فنی. نه این جایگاه مناسب نساجی بود و نه جایگاه مناسبی برای این بازیکنان بود. فرصتی شد تا بتوانند خودشان را نشان بدهند و امیدوارم در بازی‌های آینده همین روند را ادامه بدهند.

فکری ادامه داد: با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی اینجا بود، ان‌شاالله به تعداد بیشتری از بازیکنان‌مان نگاه مساعدی داشته باشد و آنها را به تیم ملی دعوت کند. در مجموع کامبک خیلی خوبی بود. بچه ها واقعا با تمام وجودشان تلاش کردند. آرامشی که از آن‌ها می خواستیم را داشتند و باعث شد بتوانند گل‌هایی را که دریافت کردیم جبران کنند. فشار زیادی روی حریف آورند و این فشار باعث شد حریف اشتباه کند و مرتکب خطا شود، اخطار و اخراج داشته باشیم.

وی افزود: خداراشکر بعد از اخراج تغییر تاکتیک دادیم. سه دفاعی کردیم و نفرات جلو را اضافه کردیم و خداراشکر بچه‌ها توانستند از فرصت‌ها خیلی خوب استفاده کنند و برد بسیار شیرینی را به دست بیاوریم. جای طرفداران پرشور و عاشق نساجی واقعا امروز خالی بود. البته با تمام وجودمان خوشحالی و وجود آنها را حس می‌کنیم ولی قشنگ تر بود که در استادیوم بودند و این خوشحالی را با هم تقسیم می‌کردیم. در مجموع این برد را به طرفداران خوبمان تقدیم می‌کنم و امیدوارم در آینده این بازی خوب را از بازیکنان نساجی ببینیم.

سرمربی نساجی در مورد داوری این مسابقه گفت: واقعا جا دارد از جامعه داوری فوتبال کشورمان تشکر و قدردانی کنم. واقعا قشر مظلومی هستند. می‌بینیم بهترین داوران دنیا اشتباه می‌کنند، از کمک داور ویدئویی استفاده می‌کنند و اشتباهتشان را پوشش می‌دهند. در حالیکه داوران ما بدون این امکانات و تکنولوژی سوت می‌زنند و بسیار خوب این کار را می‌کنند و بازی‌ها را کنترل می‌کنند. امروز هم تیم داوری عالی سوت زد و بازی را کنترل کرد.

فکری ادامه داد: با توجه به اینکه تیم حریف جلو افتاد و وقت کشی‌های مکرر داشت، یکی از اعتراضات ما به وقت‌کشی‌های آن‌ها بود. متاسفانه این کار منسوخ شده، نمی‌دانم چرا در فوتبال ما ادامه دارد. تیمی که یک برصفر یا دوبرصفر جلو است به دنبال وقت کشی است. فولاد یکی از تیم‌های خوب فوتبال ما است و بازیکنان بسیار خوبی در خطوط مختلف دارد، نمی‌دانم چرا به آن‌ها دستور داده می‌شود که وقت تلف کنند. اما در مجموع جا دارد از تیم داوری تشکر کنم و به آن‌ها خسته نباشید و خدا قوت می‌گوییم. ان‌شاالله فدراسیون قدر این داوران را بهتر بداند. در بحث حق و حقوشان برخورد بهتری با آنها بشود تا داوران بیشتری را در سطح آسیا و جهانی ببینیم و به آنها افتخار کنیم.

سرمربی نساجی در مورد حمایت مدیران باشگاه از تیم، عنوان کرد:‌ جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم. در بحث پشتیبانی و حمایت از تیم خیلی به ما کمک می‌کنند. وقتی هواپیمای اختصاصی در اختیار ما می‌گذارند، می‌توانیم خیلی سریع‌تر بازیکنان را به تهران برگردانیم و آنها را ریکاوری و آماده بازی‌های بعدی کنیم. با توجه به فاصله کم بازی‌ها و فشار زیاد روی بازیکن‌ها، در مازندران می‌مانیم، ریکاوری می‌کنیم و آماده‌سازی می‌کنیم برای بازی با پرسپولیس تا مشکل خاصی به وجود نیاید.

وی در خصوص اقامت نساجی در قائم‌شهر، تصریح کرد: در مجموع اگر ساختارها و امکانات آماده شود و مسؤولان شهری واستانی نگاه ویژه‌ای به تیم نساجی و شهر قائم‌شهر داشته باشند، تیم هم مشکلی برای ماندن و اسکان در قائم‌شهر ندارد. مهم این است که امکانات،سخت‌افزارها  و زیرساخت ها را داشته باشیم که بتوانیم در کنار طرفداران تمرین و بازی کنیم و لذت ببریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 6 =