سواحل شلوغ مازندران و نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با بیان اینکه سواحل استان همچنان شلوغ است، گفت: موضوعی که نگرانی‌ها را بیشتر می‌کند، حضور انبوه مردم و مسافران در سواحل مازندران با نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی است.

سرپرستی مازندران/ نقی کریمیان امروز درباره وضعیت طرح‌های دریای مازندران اظهار کرد: از آغاز اجرای طرح‌های دریای مازندران بیش از ۹۰ روز می‌گذرد و ناجیان غریق همچنان در طرح‌های دریا حضور دارند.

وی افزود: از روزهای پایانی تیرماه امسال، شناگاه‌‌های مازندران تعطیل اعلام شد ولی همچنان شاهد حضور مردم در طرح‌های دریا هستیم و به همین دلیل ناجیان غریق در طرح‌ها مستقر هستند.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: امروز هم باوجود اینکه دریا نیمه‌آرام است اما همچنان شاهد حضور مردم در طرح‌های دریا هستیم و سواحل مازندران شلوغ است.

کریمیان با اشاره به مرگ تلخ ۱۲ تن امسال در دریای مازندران، تصریح کرد: باتوجه به وضعیت قرمز مازندران همچنان شاهد حضور مردم در سواحل استان هستیم و اصلا توجهی به توصیه‌ها نمی‌کنند.

وی یادآور شد: تعداد نجات‌یافتگان در طرح‌های دریا به ۴۳۵ نفر رسید.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران خاطرنشان کرد: موضوعی که نگرانی‌ها را بیشتر می‌کند، حضور انبوه مردم و مسافران در سواحل مازندران با نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی است که ضرورت دارد جدی گرفته شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − یازده =