آغاز محدودیت‌های ترافیکی ۷ روزه تعطیلات محرم در محورهای شمال/ یک‌طرفه شدن کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیرهای ورودی محورهای شمال هستیم به‌طوری‌که تردد خودروها در برخی مقاطع محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین است.

سرپرستی مازندران/ علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: امروز شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیرهای ورودی محورهای شمال هستیم به‌طوری‌که تردد خودروها در برخی مقاطع محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین است.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی ۷ روزه به‌مناسبت تعطیلات محرم از ظهر امروز در محورهای شمال، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت دو بامداد روز بعد و همچنین از ساعت ۶ روزهای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه تا ساعت دو بامداد روز بعد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه ممنوعیت تردد تریلی در محور هراز همچنان در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه طی روزهای شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه هفته آینده از مسیر شمال به جنوب در محور هراز به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت  همچنان از محور کندوان اشاره کرد و یادآور شد: امروز تردد خودروها از سمت جنوب به شمال به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی ادامه داد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه در محور کندوان طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری از سمت جنوب به شمال و طی روزهای شنبه، یک‌شنبه و دوشنبه از شمال به جنوب به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ رور یک‌شنبه از مسیر شمال به جنوب ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری و همچنین مدیریت بحث سفر، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شهروندان درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 3 =