عامل اختلاس ۱۸ میلیارد ریالی در استان گیلان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: عامل اختلاس ۱۸ میلیارد ریالی در شهرستان آستانه‌اشرفیه دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

عصر کاسپین/ سردار عزیزالله ملکی امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری عامل اختلاس ۱۸ میلیاردی در آستانه‌اشرفیه خبر داد و اظهار داشت: رئیس این بانک با سوءاستفاده از مدارک مشتریان و تشکیل پرونده‌های وام صوری اقدام به اختلاس می‌کرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان مبلغ اختلاس شده توسط این فرد را ۱۸ میلیارد تومان اعلام کرد و بیان داشت: پلیس پس از دریافت گزارشات مبنی بر تخلف این شخص در یکی از بانک‌های آستانه‌اشرفیه موضوع را پیگیری کرد.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس پس از تحقیق و تفحص پی به سندسازی و تشکیل پرونده وام صوری توسط این رئیس بانک بردند خاطرنشان کرد: این متهم ۴۶ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد تا به تخلفات او رسیدگی شود.
سردار ملکی با بیان اینکه این فرد در جریان تحقیقات پلیس به جرم و سوءاستفاده مالی خود اعتراف کرده است تصریح کرد: این فرد که پس از جمع‌آوری مستندات توسط پلیس دستگیر شده بود، سرانجام به جرم خود یعنی اختلاس اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه پلیس همواره در پی حفظ و برقراری امنیت جامعه است اظهار داشت: با هرگونه اختلاس، کلاهبرداری، قاچاق و هر عاملی که امنیت مردم و جامعه را به‌خطر اندازد قاطعانه برخورد می‌کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + یک =