کشف بیش از ۸ هزار بطری محلول ضدعفونی کننده غیربهداشتی در رشت

فرمانده انتظامی استان از کشف ۸ هزار و ۶۷۶ بطری محلول ضدعفونی کننده غیربهداشتی و غیرمجاز در شهر رشت خبر داد.

عصر کاسپین/ سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌ و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: درپی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در شهرستان رشت به صورت غیربهداشتی و غیرمجاز، اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده دست می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گیلان افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان یافته و انبار تولید مواد ضدعفونی کننده غیرمجاز در شهر رشت را شناسایی کردند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی به همراه نمایندگان تعزیرات، صمت و دانشگاه علوم پزشکی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این مکان، ۸ هزار و ۶۷۶ بطری ۲۵۰ میلی لیتری محلول ضدعفونی کننده دست، ۲ دستگاه پمپ جهت تزریق مواد به داخل بطری‌ها، یک دستگاه چاپ برچسب، ۲ بشکه ۲۲۰ لیتری محتوی مواد اولیه ساخت محلول و مقدار قابل توجهی بطری خالی و برچسب کشف شد.

سردار ملکی با بیان اینکه در این رابطه متهم ۴۰ ساله به مرجع قضائی معرفی شد تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش ریالی مواد کشف شده، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون است.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان از شهروندان خواست، هرگونه اقلام و وسایل بهداشتی را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها تهیه کنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 10 =