توزیع ۱۰هزار بسته احسان ماندگار موقوفات در مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع 10 هزار بسته معیشتی کمک مومنانه طرح احسان ماندگار در استان خبر داد و گفت: این بسته‌ها در قالب غذای گرم، بسته‌های بهداشتی و اقلام غذایی بین نیازمندان مازندرانی توزیع خواهد شد.

سرپرستی مازندران/حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه مازندران سالهای گذشته اقدام به برپایی موکب در شهر سامرا عراق برای پذیرایی از زائران پیاده اربعین حسینی می‌کرده که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا این امکان وجود ندارد.
وی با بیان اینکه اعتبار برپایی موکب اوقاف مازندران امسال در داخل کشور در قالب بسته‌های کمک مومنانههزینه می‌شود، افزود: این بسته‌ها از محل کمک‌های مردمی و موقوفات تهیه و در قالب طرح احسان ماندگار بین نیازمندان و افراد کم‌برخوردار جامعه توزیع خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع ۱۰ هزار بسته‌های معیشتی کمک مومنانه طرح احسان ماندگار در استان خبر داد و گفت: این بسته‌ها در قالب غذای گرم، بسته‌های بهداشتی و اقلام غذایی بین نیازمندان مازندرانی توزیع خواهد شد.
حیدری زمان اجرای طرح احسان ماندگار را دهه آخر ماه صفر و در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: ارزش هر بسته غذایی بین ۳۰۰ هزار تا ۴۰۰ هزار تومان می‌باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + سیزده =