دشمنان اسلام به‌دنبال تحریف انقلاب هستند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: دشمن به دنبال تحریف و توخالی کردن انقلاب است و تلاش می‌کند تنها اسمی از انقلاب بماند و هویت آن خدشه‌دار شود.

سرپرستی مازندران/  آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی عصر امروز در بازدید از مؤسسه پیامبر اعظم(ص) ساری با تسلیت ایام پیش روی از نبی مکرم اسلام به عنوان برجسته‌ترین انسان بر روی زمین یاد کرد و افزود: امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره‌مندی از سیره و معارف نبوی است.

وی با بیان این که بسیاری از مشکلات امروز جامعه اسلامی را فاصله گرفتن از سیره نبوی دانست و خاطرنشان کرد: رسیدن جامعه اسلامی به سعادت و تعالی حقیقی در گرو گسترش معارف نبوی در جامعه است.

نماینده ولی فقیه در مازندران در ادامه سخنان خود، ارتقاء انسان از زندگی طبیعی و غریضی را مهم‌ترین هدف انبیاء و اولیای الهی دانست و تصریح کرد: هدف مؤسسات قرآنی باید حرکت در مسیر اهداف پیامبر گرامی اسلام باشد.

امام جمعه ساری با اشاره به این که حق حیات بر روی زمین برای کسی است که صاحب زمین را بنشاسد، تصریح کرد: به طور حتم شناخت مناسب خداوند متعال موجب سعادت و تعالی انسان خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر این که حمایت و تقویت از انقلاب، آرمان و ارزش‌های نظام باید همواره مورد توجه مؤسسات فرهنگی و قرآنی باشد، خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال تحریف و توخالی کردن انقلاب است و تلاش می‌کند تنها اسمی از انقلاب بماند و هویت آن خدشه‌دار شود.

وی با بیان این که هدف دشمن محتوازدایی از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است، تصریح کرد: دشمن از هویت دینی، ایمانی، اسلامی و معنوی درون انقلاب می‌ترسد و به همین همه توان خود را برای تحریف و بی‌محتوا کردن انقلاب به کار گرفته است.

محمدی لائینی با تأکید بر این که حفظ جریان انقلابی وظیفه امروز همه ما است، بیان کرد: اگر خدای ناکرده انقلاب بشکند چیزی از ارزش‌های دینی باقی نخواهد ماند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که نقطه محوری تولیدات علمی مؤسسات فرهنگی  قرآنی باید تقویت انقلاب و آرمان‌های نظام باشد، افزود: اگر این تلاش‌ها در شکل علمی باشد به طور حتم آثار و برکات بیشتری را به همراه خواهد داشت.

رئیس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری نیز در این نشست با اشاره به این که این مؤسسه فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی خود را از سال ۹۰ آغاز کرده است، گفت: در حال حاضر چندین عضو هیأت علمی دانشگاه و حوزه در این مؤسسه به تولیدات علمی اشتغال دارند.

حجت‌الاسلام محمود دیانی در ادامه سخنان خود همچنین به آغاز فعالیت نشر سردار شهید طوسی از سال ۹۶ زیر نظر مؤسسه فرهنگی پیامبر اعظم(ص) آغاز شده است، افزود: تاکنون  ۲۲ عنوان کتاب در حوزه علوم انسانی و اسلامی تدوین و تألیف شده است.

رییس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری با بیان این که متأسفانه تولید علم دین در مازندران مورد غفلت قرار گرفته است، تصریح کرد: یکی از اهداف و برنامه های این مؤسسه پر کردن خلأهای موجود در این بخش است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =