فرماندار رشت خواستار شد؛ تصمیمات راهبردی در راستای ارتقای کیفیت آرد و نان اتخاذ شود

فرماندار رشت خواستار پیگیری و اتخاذ تصمیمات راهبردی در راستای ارتقای کیفیت آرد و نان در سطح شهرستان رشت شد.

عصر کاسپین/ مهندس علی فتح اللهی از واحد تولیدی در حال احداث نان صنعتی و کارخانه های تولید آرد آذرگندم، خوشه و شاد بازدید کرد.
فرماندار رشت در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه هدف ما از این بازدیدها، بررسی مشکلات پیش روی این واحدهای صنعتی در راستای ارتقای کیفیت آرد و در نهایت نان شهرستان انجام می شود، افزود: برخی از این مشکلات ممکن است خارج از اختیارات شهرستان و استان باشد که با استفاده از ظرفیت نمایندگان و انتقال مشکلات به وزارتخانه های ذیربط، می توان این مشکلات را پیگیری کرد.
وی ادامه داد: در حوزه مشکلاتی که در داخل استان و شهرستان قابل رفع خواهد بود، پس از کارشناسی دقیق و بر اساس واقعیت های موجود، این مسائل در قالب شورای آرد و نان بررسی و تصمیمات راهبردی لازم اتخاذ می شود.
فرماندار رشت با تاکید بر لزوم بهره گیری از همه ظرفیت های موجود جهت بهبود کیفیت آرد و نان در شهرستان رشت، اظهار داشت: بازدید از واحد تولیدی در حال احداث نان صنعتی رشت نیز از دیگر بازدید های صورت پذیرفته بود که با راه اندازی این پروژه علاوه بر اشتغالزایی برای ۲۰۰ نفر، شاهد تامین بخش اعظمی از نیازهای نان صنعتی در مرکز استان خواهیم بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − یک =