رئیس مجمع نمایندگان گیلان: قیمت مرغ تا چند روز آینده کاهش می‌یابد

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: جهاد کشاورزی، همه دستگاه‌های نظارتی و تعزیرات حکومتی پیگیر کاهش قیمت مرغ طی چند روز آینده هستند.

عصر کاسپین/ احمد دنیامالی از افزایش چند برابری قیمت تولیدات مصالح ساختمانی خبر داد و اظهار داشت: در جلسات اخیر کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت پیگیری‌های لازم در جهت ساماندهی بیشتر قیمت مصالح ساختمانی انجام شد و همچنین ادامه دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته اختصاصی برای رسیدگی به تخلفات ساختمانی خبر داد و افزود: به دنبال اصلاح قانون کمیسیون ماده ۱۰۰ هستیم تا بتوانیم تخلفات ساختمانی را کاهش داده و پرونده‌های باز مربوط به این تخلفات را به سرانجام برسانیم؛ این طرح در ۱ ماه آینده مورد بررسی عمیق‌تر قرار می‌گیرد.

دنیامالی با اشاره به اینکه در حوزه تملک دارایی و بودجه عمرانی منابع محدودی داریم گفت: پروژه های عمرانی مهمی در سراسر کشور وجود دارد که می‌توان آنها را به بخش خصوصی یا عمومی واگذار کرد؛ طی قانون جدیدی که به‌زودی به صحن مجلس ارائه می‌شود و به‌دنبال جذب مشارکت عمومی و خصوصی در پروژه‌های عمرانی کشور هستیم.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان درباره طرح دو فوریتی ممنوعیت افزایش قیمت از کاهش قیمت مرغ ظرف چند روز آینده خبر داد و افزود: در حال حاظر منابع دامی خوبی از بنادر کشور ترخیص شده‌اند؛ مجلس شورای اسلامی، دستگاه‌های نظارتی، تعزیرات‌ حکومتی، جهاد کشاورزی و همه مجامع صنفی پیگیر کاهش قیمت مرغ ظرف چند روز آینده هستند.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه کشاورزی در بندر انزلی در تلاش هستیم تا شرایط آمادگی لازم برای سال زراعی آینده را فراهم کنیم مهم‌ترین موضوع در این زمینه لایه‌روبی رودخانه‌های بندر انزلی و پیگیری مسائل مربوط به چاه‌های آب این شهرستان است.

دنیامالی خاطر‌نشان کرد: در بحث اصلاح حریم تالاب بندر انزلی که طی ۳ سال گذشته خلاف قانون اعمال شده است به جمع‌ بندی‌های خوبی با وزارت نیرو، استانداری گیلان و دیگر مسئولان استانی رسیده‌ایم و در تلاش هستیم تا بزودی این طرح را به سرانجام برسانیم.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی از افزایش میزان تخلیه بارگیری در بندر انزلی خبر داد و افزود: سال گذشته در بندر انزلی حدود یک میلیون تن تخلیه بارگیری داشتیم در حالی که این بندر ظرفیت ۱۵ میلیون تنی دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان عنوان کرد: به‌دنبال این هستیم تا شیلات بندر انزلی نسبت به سال گذشته تولیدات بیشتری را عرضه کند تا بتوانیم اهتمام بیشتری نسبت به حفظ ماهی‌های استخوانی حوزه بندر انزلی داشته باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =