نشست مدیرکل بهزیستی گیلان با رئیس مجمع نمایندگان استان

ظهر روز اول آذرماه نشستی با حضور رییس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم شریف انزلی در مجلس شورای اسلامی دکتر دنیا مالی ، نماینده مردم شریف رشت مهندس کوپکی نژاد ، نماینده مردم شریف آستارا غلامرضا مرحبا ، مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد ، معاونین ، مسئول روابط عمومی ، رئیس اداره حراست و مشاور مدیرکل در امور شهرستانها در محل اداره کل دیوان محاسبات استان برگزار شد

عصر کاسپین/ مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد در این نشست ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج به خانواده معزز شهدا ، ایثارگران و مقام معظم رهبری و دلسوزان به نظام ، به بیان گزارشی از اقدامات بهزیستی در جهت خدمت رسانی به جامعه هدف پرداخته و همچنین در جهت رفع مشکلات و چالش ها سخنانی ایراد کردند .

وی خاطرنشان کرد : ارتباط غیرحضوری جامعه هدف بهزیستی گیلان به منظور ایجاد فاصله اجتماعی و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فراهم شده است. مددجویان و توانخواهان بهزیستی استان می توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق سامانه پیامکی ” ٣٠٠٠۵٩۶٠ ” با “ذکر شهر و شماره تلفن ” مطرح کنند. مسائل و مشکلات مطرح شده مددجویان و توانخواهان از طریق این سامانه به سمع و نظر اینجانب رسیده و از طریق اداره پذیرش و هماهنگی به مشکلات آنان رسیدگی می شود.

دکتر حسین نحوی نژاد همچنین از همیاری و همدلی همه همشهریان گیلانی ، خیرین استان و … که در تکمیل پازل همدلی به نفع کودکان بی سرپرست و بد سرپرست شرکت کردند تقدیر و تشکر کرد و آنان خواست مثل همیشه یار و یاور مددجویان وتوانخواهان باشند .
احمد دنیا مالی رییس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم شریف انزلی نیز ضمن تشکر از مدیر کل وکارکنان بهزیستی استان در جهت خدمت رسانی به قشر آسیب دیده جامعه فرمودند : اینکه اداره کل بهزیستی گیلان به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی شناخته شده امیدوارم سایر دستگاهها نیز دراین استان به این موفقیت برسند
مهندس کوچکی نژاد و غلامرضا مرحبا نمایندگان رشت و آستارا نیز ضمن تبریک هفته بسیج و تقدیر از خدمات بهزیستی بیان داشتند : کاری که شما برای مردم می کنید کاری مقدس هست و خدمات شما ستودنی است .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 4 =