تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می گیرد

مهندس سید مهدی نقوی در تداوم بازدیدهای میدانی و بررسی حضوری فرایندهای اجرایی طرح های زیرساختی این منطقه، از مجتمع بندری کاسپین و کارگاه ساخت مسیر ریل راه آهن بازدید به عمل آورد.

عصر کاسپین/ اولین بخشی که از سوی سرپرست سازمان مورد توجه قرار گرفت، نظارت مستقیم بر فرآیند عملیات ترخیص محموله پنجاهمین کشتی حامل کالاهای کانتینری از مسیرکریدور چین،قزاقستان،منطقه آزاد انزلی به بندر کاسپین در سال جاری بود، در مرحله بعد مراحل اجرایی تکمیل طرح های سرمایه گذاری اسکله رو رو که توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در حال ساخت می باشد و همچین نوسازی موج شکن غربی منطقه مورد بازدید قرار گرفت.

دراین برنامه، گزارشی از آخرین روند اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی در حال اجرا در این مجتمع بندری ارایه شد و مهندس نقوی از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های پیش روی در مسیر سرعت بخشی به فرایند احداث اسکله ها و موج شکن قرار گرفته و دستورات لازم را صادر کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه از قطعه در حال ساخت مسیر راه آهن که در محدوده این منطقه واقع شده، دیدار کرد و بر لزوم تسریع در عملیات احداث این طرح با توجه به تأکید رییس جمهور به عنوان یک پروژه ملی کشور که دارای بازخوردهای بین المللی برای جمهوری اسلامی است، تصریح کرد.

در پایان نیز از طرح در حال ساخت نوار تجاری مجتمع پردیس صنایع دستی منطقه که به منظور فرآهم نمودن شرایط لازم جهت تجاری سازی تولیدات صنایع دستی ساکنین منطقه و هنرمندان استان در حال ساخت می باشد، بازدید به عمل آورد.

گفتنی است در این برنامه اعضای هیئت مدیره، بهمراه معاونین بندری و حوزه خزر، فنی و عمرانی حضور داشتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =