فرمانده نیروی انتظامی انزلی خبرداد؛ جمع‌آوری ۲۱ خرده فروش موادمخدر و معتاد متجاهر در انزلی

جوانمردی از دستگیری و جمع‌آوری ۲۱ خرده فروش موادمخدر و معتاد متجاهر در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در انزلی خبر داد و گفت: از این افراد بیش از ۷۰۰ گرم انواع موادمخدر کشف شد.

عصر کاسپین/ «سید جعفر جوانمردی» امروز (پنجشنبه، ۶ خرداد) با بیان اینکه بالا بردن حس امنیت و آسایش شهروندان از اهداف اصلی پلیس است اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت مبارزه با خرده فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر به مدت دو روز در شهرستان بندرانزلی اجرا شد.

فرمانده انتظامی بندرانزلی افزود: در این طرح ضمن دستگیری هشت خرده فروش و موادمخدر و معرفی آنها به مرجع قضائی، ۱۳ معتاد متجاهر نیز جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ۳۵۳ گرم تریاک، ۳۸ گرم شیشه، چهار گرم حشیش و ۳۱۶ گرم هروئین در این مدت کشف شد.

جوانمردی در پایان با تاکید بر اجرای مستمر اینگونه طرح‌ها خاطرنشان کرد: برخورد با پدیده شوم اعتیاد و موادمخدر که زمینه‌ساز بسیاری از جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی است با قدرت در دستور کار پلیس قرار دارد.

*دستگیری سارق سیم های برق

وی افزود: یک سارق سیم های برق در این شهرستان دستگیر و به ۱۳ فقره سرقت اعتراف کرد.

جوانمردی با اشاره به اینکه اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، قطعاً امنیت مطلوب‌تری را می‌توان در آن جامعه برقرار کرد اظهار داشت: پلیس در راستای تامین امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی به شناسایی و دستگیری مالخر ۴۲ ساله این پرونده‌ها اشاره و تاکید کرد: سارق ۲۱ سابقه‌دار به همراه مالخر با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 11 =