مقادیر زیادی از دوز جدید واکسن کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفت

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا گیلان گفت: مقادیر زیادی از دوز جدید واکسن کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفت و اجرای آن طبق دستور انجام می‌شود.
عصر کاسپین/ محمود قاسم‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد مقابله با کرونا استان برخی از دستگاه‌های اجرایی برای برخی از اقدامات درخواست‌هایی داشتند که برای بخش‌های مربوط به ستاد استانی مصوبات لازم ارائه شد.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا گیلان با بیان اینکه بخش‌هایی نیز نیاز به اجازه ستاد ملی داشت افزود: پنجشنبه و جمعه گذشته در سراسر استان گیلان هیچ فوتی کرونایی نداشتیم و ۳۰ خردادماه نیز کمترین میزان بستری را در بیمارستان‌های استان گیلان داشتیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: باید از ساده‌انگاری در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی پرهیز کنیم زیرا بی‌توجهی می‌تواند سبب رشد بیماری در استان شود از این رو باید دستورالعمل‌های بهداشتی را مورد توجه قرار دهیم.

وی با بیان اینکه مقادیر زیادی واکسن در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفته و اجرای آن طبق دستور در حال انجام است افزود: باید از طریق ادارات مسئول اعم از شهرداری‌ها، ارشاد اسلامی و صدا و سیما در جهت آگاهی‌بخشی به مردم بهره ببریم.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا گیلان خاطرنشان کرد: مردم باید به این باور برسند که کرونا هنوز تمام نشده و ادارات مسئول در این راستا اطلاعیه‌هایی در سطح سراسر شهرهای استان نصب کنند تا شاهد سهل‌انگاری نباشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + هفت =