سرپرست شهرداری رشت در بازدید از سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی ؛ سازمان میادین می بایست یکی از مهمترین منابع درآمد پایدار شهرداری باشد

علی بهارمست گفت: سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از سازمانهای درآمدزای شهرداری است که می‌تواند با انجام صحیح امور به یکی از منابع درآمدی پایدار شهرداری تبدیل شود.

 

عصر کاسپین/ صبح دیروز علی بهارمست در بازدید از سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با بیان اینکه سازمان میادین جزء سازمانهای درآمدزای شهرداری است، اظهار کرد: این سازمان می‌تواند با انجام صحیح امور و برنامه ریزی برای درآمدهای بالقوه و نهفته این سازمان به یکی از منابع درآمدی پایدار شهرداری تبدیل شود.

 

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر ضرورت ساماندهی مشاغل شهری و صنوف تصریح کرد: سازمان میادین باید در زمینه ساماندهی مشاغل شهری، کارگران فصلی، گاری ها و دکه های سطح شهر اقدامات مطالعاتی انجام داده و با اتخاذ راهکارهای عملی این اقدام را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

 

وی با بیان اینکه سازمان میادین این امکان را دارد که با رسیدن به رشد و شکوفایی، یک منبع درآمدی برای بخش اعظمی از بودجه شهرداری باشد، تصریح کرد: برای نیل به این مهم، می‌توان از شهرهایی که عملکرد موفقی در این حوزه دارند بازدید و از آنها الگو برداری نمود.

 

بهارمست در پایان با اشاره به ارتباط این سازمان با شهروندان افزود: به جهت این ارتباط مستقیم باید رضایت آنان از مجموعه مدیریت شهری با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت حاصل شود.

 

شایان ذکر است، رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت در پایان گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این سازمان ارائه نمود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =