دیدار رییس دانشگاه گیلان با رییس و معاونین پارک علم و فناوری گیلان

در این نشست ابتدا دکتر باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان ضمن خیر مقدم به رئیس دانشگاه گیلان جناب آقای دکتر نجفی و تبریک انتصاب ایشان، به معرفی ظرفیت ها و امکانات پارک علم و فناوری گیلان پرداخت.

عصر کاسپین/ دکتر باستی درباره طرح جامع شهرک علم و فناوری گیلان و ظرفیت های موجود آن و برنامه های آتی این مرکز مطالبی را ارائه نمود و با اشاره به وجود مراکز رشد اقماری در شهرستان های استان گیلان درباره دستاوردهای شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در آن مراکز توضیحاتی ارائه نمود. و همچنین مرکز رشد نوآوری دانشگاه گیلان را فضای مناسبی برای همکاری و ارتباطات بیشتر با دانشگاه گیلان دانست.

دکتر نجفی رییس دانشگاه گیلان هم با ابراز خرسندی از حضور خود در پارک علم و فناوری گیلان به ظرفیت های خوب پارک علم و فناوری گیلان اشاره کرد و علاوه بر بهره‌مندی از این ظرفیت ها از مدیران پارک خواست که امکاناتی را برای آشنایی بیشتر اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه گیلان با مراحل ثبت مالکیت فکری و سامانه ارزیابی فناور ( TRL ) فراهم نمایند.

ایشان در ادامه راه پیشرفت دانشگاه و مراکز تحقیقاتی را استفاده بیشتر و صحیح از ظرفیت منابع انسانی و دانشجویان مستعد دانست و خاطر نشان کردن که باید بسترهای مناسب را برای این دانشجویان فراهم کنیم تا در آنجا بتوانند نتیجه تحقیقات خود را به ثمر برسانند.

در پایان

معاونین و مدیر مرکز رشد گیلان نیز در راستای پیشبرد فضای همکاری های بیشتر پیشنهادات خود را ارائه نمودند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =