حمایت هماهنگ و عملیاتی دستگاه قضا و دستگاه های اجرایی از رونق تولید داخل/ نقش آفرینی فکر و خلاقیت ایرانی در قالب شرکت های دانش بنیان

فرماندار رشت با اشاره به اینکه اقدامات هماهنگ بین بخش های مختلف اثر گذار بر چرخه تولید، لازمه عبور از مشکلات است، اظهار داشت: حمایت هماهنگ دستگاه قضا و دستگاه های اجرایی از رونق تولیدات داخلی، جدی و عملیاتی خواهد بود.

 

عصر کاسپین/ دکتر امام پناهی در نشستی که به منظور بررسی راهکارها و اقدامات لازم در تحقق بخشی عملی به شعار سال  با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان و رئیس پارک علم و فناوری استان برگزار شد، اظهار داشت: در راستای تحقق عملی اهداف اقتصادی که در قالب شعار سال مطرح گردیده و برون رفت از مشکلات موجود؛ مجموعه قوای اجرائی، قضائی و مقننه در کنار یکدیگر و با جدیت پیگیر ایجاد امنیت شغلی و رفع نگرانی تولید کننده ها و همچنین تقویت واحدهای تولیدی خواهند بود.

 

دکتر امام پناهی با تشکر از رویکرد موثر دستگاه قضا بخصوص تلاش های مجدانه رئیس دادگستری و دادستان مرکز استان گیلان در حمایت از فعالین عرصه تولید و احیاء و راه اندازی واحدهای تولیدی راکد، گفت: راه حل مطمئن و اثر بخش برای شکستن سد های پیش روی تولید داخل و تحقق شعار (تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) ، هموار سازی مسیر ورود فکر و خلاقیت ایرانی در قالب شرکت های دانش بنیان به عرصع تولید می باشد. 

 

نماینده عالی دولت در مرکز استان با تاکید بر حمایت هماهنگ، عملیاتی و ادامه دار دستگاه قضا و دستگاه های اجرایی از رونق تولیدات داخلی، اظهار داشت: مطمئنا با اقدامات حمایتی هماهنگ دستگاه های مختلف از تولیدات داخلی و نیز حمایت از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در تولید محصولات با کیفیت و دارای بازده اقتصادی، شاهد شکست قطعی دشمن در جنگ اقتصادی تحمیلی علیه ایران اسلامی خواهیم بود.

 

وی با اشاره به لزوم حمایت مالی و تسهیلاتی بانک ها به عنوان بخشی از نیازهای ضروری واحدهای تولیدی، خاطر نشان کرد: در حوزه دانش بنیان ها نیازمند حمایت های جدی بانک ها و اختصاص منابع در راستای رونق و گسترش فعالیت این واحد ها هستیم.

 

گفتنی است دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز با اشاره به اشراف کامل دستگاه قضا به وضعیت شرکت ها و واحدهای تولیدی، اظهار داشت: دستگاه قضا با تمام توان در زمینه تسهیل صدور مجوزهای قانونی فعالیت واحدهای تولیدی و حمایت از شرکت ها و واحدهایی که انگیزه و اشتیاق لازم برای ادامه، گسترش و بالا بردن کیفیت محصولات خود را داشته باشند؛ اقدام خواهد کرد.

 

وی افزود: با توجه به اهمیت نقش تولید و اشتغال در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و وقوع جرائم، دستگاه قضا مصمم و متعهد به پیگیری مشکلات کارآفرینان و واحدهای تولیدی می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 4 =