سال گذشته بیش از ۵۳ میلیارد ریال پاداش به مشترکین همکار در طرح های پاسخگویی بار پرداخت شد

0 14

محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تاکید بر آمادگی برای گذر از پیک تابستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با مشترکین در تعرفه های مختلف برای مدیریت مصرف برق خبر داد.

عصر کاسپین/ وی تاکید کرد: صنعت برق طی سالیان گذشته با بحران های جدی مواجه بوده است که مهمترین آن نابرابری و ناترازی بین تولید و مصرف برق در کل کشور بوده است.
مهدیزاده گفت: وزیر نیرو و شرکت مادر تخصصی توانیر تاکید جدی بر گذر بدون مشکل از تابستان پیش رو را دارد از این رو برنامه مدونی و بدون تعطیلی برای کل صنعت برق در نظر گرفته است تا آسایش و رفاه مردم تامین شود.
وی خاطر نشان کرد: در آغاز فصل گرم هرسال و بمنظور پیشگیری از بروز مشکلات عدیده و خاموشی های گسترده در سطح استان ، تفاهم نامه های همکاری با مشترکین در تعرفه های معین بویژه صنایع سنگین استان منعقد می گردد تا در ساعات اوج مصرف و با همکاری مشترکین مذکور ، پیک مصرف برق استان تا حد زیادی کاهش می یابد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: در سال گذشته ، ۱۰۲۸۸ تفاهم نامه با مشترکین منعقد شد  بیش از ۵۳ میلیارد ریال پاداش همکاری مدیریت بار مصرف به این مشترکین در قالب تخفیف بهای برق مصرفی اختصاص یافت .
مهدیزاده افزود: از این تعداد ۲۷۷۱ تفاهم نامه مربوط به مشترکین صنعتی، ۴۰۱۵ تفاهم نامه با مشترکین کشاورزی، ۱۹۴۹ مورد در حوزه مشترکین اداری استان، ۱۴۶۲ مورد در تعرفه سایر مصارف، ۸۲ مورد با جایگاه های CNG استان و ۹ تفاهم نامه با مولدهای اضطراری استان بوده است.
مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: در نتیجه عقد تفاهم نامه ها و همکاری های صورت پذیرفته در سال ۱۴۰۰مجموعا بیش از ۱۳۶ مگاوات کاهش مصرف برق در استان بوقوع پیوست .
وی اظهار داشت: با نصب کنتورهای هوشمند رویت پذیری و کنترل پذیری مشترکین صنعتی استان با جدیت درحال انجام است و این کار برای تمامی مشترکین استان بویژه مشترکین پرمصرف خانگی نیز انجام خواهد شد.
مدیرعامل توزیع برق گیلان ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشترکین گفت: هدف اصلی و نهایی شرکت توزیع برق استان گیلان جلب رضایت مشترکین محترم است تا در طول سال بتوانند از نعمت روشنایی برق بدون کمترین مشکل بهره مند شوند.
وی در انتها تاکید کرد: با توجه به این که مراکز غیرقانونی استخراج رمزارز به دلیل مصرف بیش از اندازه برق ، سبب تخریب شبکه  می شوند، نسبت به کشف و جمع آوری این مراکز اقدام خواهد شد و افرادی که مراکز غیرمجاز رمز ارز را معرفی کنند، تا ۲۰ میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد ضمن اینکه اینکار از طریق اپلیکیشن برق من و سامانه ۱۲۱ امکان پذیر است و البته نام این افراد محرمانه خواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − شش =