مدیرکل نوسازی مدارس گیلان:ضرورت نگه داری از فضاهای آموزشی باید مورد توجه قرار گیرد

0 10

علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان به همراه حجت الاسلام والمسلمین فرهاد سلامت رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان رشت با حضور در دبیرستان تخصصی علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت رشت از بخش های مختلف این مدرسه بازدید و در نشست صمیمی با پرسنل و دانش آموزان این مدرسه دیدار و گفتگو نمودند.

عصرکاسپین/مهندس دقیق در این نشست ضمن عرض خدا قوت به همکاران با بیان مطالبی به ضرورت نگهداری از فضاهای آموزشی پرداخت و اذعان داشت: نگهداری از اماکن آموزشی به عنوان فرهنگی ارزشمند در حوزه توسعه فضاهای آموزشی باید مورد اهتمام قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نگه داری مطلوب از فضاهای آموزشی باعث کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از این اماکن می شود، تصریح نمود: نگهداری مناسب از فضاها و تجهیزات آموزشی می تواند در حفظ کارایی موثر فضاهای آموزشی و توسعه کشور کمک کند.

مدیرکل نوسازی مدارس با اشاره به اینکه مدیریت نگهداری و تعمیر مدارس از زیر نظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری سند تحول بنیادین آموزش‌ و پرورش می باشد، اذعان داشت: انتظار می رود مدیران آموزش و پرورش دستورالعمل مدیریت نگهداری و تعمیرات فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی را مورد اهتمام قرار دهند.

وی در پایان از زحمات همکارانی که به شایستگی به تعلیم و تربیت دانش آموزان مبادرت می ورزند، قدردانی و تشکر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + پنج =