کشف تجهیزات پزشکی ۶ میلیاردی قاچاق در رشت

کشف تجهیزات پزشکی ۶ میلیاردی قاچاق در رشت

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان از کشف بیش از ۵۶۷ قلم انواع تجهیزات پزشکی قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال توسط کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز رشت خبر داد.

سرهنگ ” رحیم شعبانی ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید، فروش و توزیع تجهیزات پزشکی خارجی قاچاق، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند محل دپو و انبار کالاهای قاچاق در شهر رشت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی از آن بازدید کنند.
وی ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبار مورد نظر بیش از ۵۶۷ قلم انواع تجهیزات و اقلام پزشکی فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.
سرهنگ شعبانی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را بیش از ۶ میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این راستا انبار کالای قاچاق پلمب و متهم ۴۲ ساله با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به عزم جدی پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 15 =