معاون سیاسی امنیتی فرماندار تاکید کرد؛ لزوم همکاری عمومی و پرهیز از رفت و آمد غیر ضرور تا کنترل کامل کرونا

عصرکاسپین/معاون سیاسی امنیتی فرماندار رشت با بیان اینکه طرح فاصله گذاری هوشمند و مجوز فعالیت اصناف غیر پرخطر نباید به معنای عادی شدن اوضاع قلمداد شود، هشدار داد: در صورت عدم وجود همکاری عمومی و پرهیز از رفت و آمد غیرضروری، خسارت موج دوم شیوع کرونا می تواند فاجعه بار باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ فریبرز سعیدی کیا در جلسه ستاد مقابله با کرونای این شهرستان که با حضور برخی از اتحادیه های صنفی، صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد با تقدیر از تلاش شبانه روزی کادر درمانی و پرستاری در خط مقدم مقابله با کرونا، گفت: این که شاهد هستیم شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان از موقعیت بحرانی اولیه خارج شده است ناشی از زحمات شبانه روزی این عزیزان و همکاری خوب مردم است.

وی همچنین با قدردانی از همکاری و پیگیری مناسب اتاق اصناف، اماکن و تعزیرات در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی واحدهای صنفی، خاطرنشان ساخت: در فرایند اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و اجازه فعالیت اصناف غیر پرخطر، بنا نیست که اصناف بدون ملاحظات بهداشتی و به صورت عادی همچون گذشته به فعالیت خود ادامه دهند بلکه فعالیت اصناف منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از وقوع تجمع است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان رشت ادامه داد: در همین راستا باید شرایطی فراهم شود که تا حد امکان فروشگاه ها فروش خود را به سمت فروش اینترنتی و غیر حضوری سوق دهند.

سعیدی کیا با تاکید بر لزوم تداوم همکاری عمومی و پرهیز جدی از رفت و آمد غیرضروری مردم در سطح شهر، هشدار داد: در صورت عدم وجود همکاری عمومی و پرهیز از ایجاد تجمعات، خسارت موج دوم شیوع کرونا می تواند فاجعه بار باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 14 =