تأکید رییس دانشگاه بر اتمام پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت گیلان تا پایان سال

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست شورای فنی دانشگاه بر ضرورت اتمام پروژه‌های حوزه سلامت گیلان تا پایان امسال تأکید کرد.

عصر کاسپین/ ظهر امروز، نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه اعتبارات در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ نسبت به امسال بسیار محدود هست، اظهار کرد: اغلب پروژه‌های فنی طرح تحول سلامت باید تا پایان سال به اتمام برسد تا مردم هرچه سریع‌تر از وجود آن‌ها بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های تحول سلامت در کشور ازجمله استان‌های هم‌جوار به اتمام رسیده است و مردم در حال استفاده از آن‌ها هستند، افزود: پروژه‌های بهداشتی، بیمارستانی و کلینیک‌های طرح تحول سلامت در گیلان همگی ناتمام مانده و نیازمند پیگیری مستمر و تلاش مؤثر است.

دکتر سالاری با تأکید بر ارائه خدمات زیربنایی و ماندگار در استان، گفت: دوران مسوولیت ما دیر یا زود به اتمام می‌رسد اما آنچه باقی می‌ماند خدمت برای مردم و برجا گذاشتن بنای عام‌المنفعه و خدمت‌رسان به مردم است.

این مقام مسوول در پایان، اتمام پروژه‌های بهداشتی ازجمله خانه های بهداشت را نیز مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های حوزه سلامت باید به‌صورت مستمر قابل ارزیابی و گزارش دهی باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 3 =