۶۰۰۰ خانوار ساکن در خانه‌های نسقی رشت دچار بحران هستند

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به وجود بیش از ۵ یا ۶ هزار خانه‌ نسقی در شهرستان رشت گفت: خانوارهای ساکن در این ساختمان‌ها دچار بحران هستند.

عصر کاسپین/ جبار کوچکی‌نژاد عصر امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیاری از تابلوهای شهدا در سطح شهرستان‌ها در وضعیت خوبی نیست و در شأن شهدا نیست که وضعیت تابلوها این گونه باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی می‌بایست بخشی از اعتبارات فرهنگی خود را در مسیر جهاد و شهادت هزینه کنند و با بنیاد شهید همکاری لازم را داشته باشند.

کوچکی‌نژاد ضمن قدردانی از تلاش‌های ستاد مقابله با کرونای استان ابراز داشت: پس از تجربه یک دوره سخت و بحرانی در اسفندماه از لحاظ شیوع کرونا همه به سمت کنترل بحران در گیلان حرکت کردند و اقدامات موثری انجام شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به وجود بیش از ۵ یا ۶ هزار خانه‌ نسقی در شهرستان رشت تصریح کرد: جلساتی با حضور شهردار در این زمینه تشکیل شده اما هنوز چند هزار خانواری که در خانه‌های نسقی زندگی می‌کنند دچار بحران هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: با وجود تحریم‌های دشمنان در طول این سال‌ها اما مردم با تمام توان در صحنه‌های حساس حاضر شدند.

رسول فرخی میکال برخی مشکلات جامعه و نیازمندی‌ها را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: بخشی از نیازمندی‌های ایجاد شده در جامعه نتیجه تصمیمات ناکافی مسئولان است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس نیز در این جلسه با بیان اینکه بیشترین مراجعات مردمی را در حوزه اشتغال داریم اظهار داشت: با توجه به وضعیت تحریم‌ها و مشکلات مردم، انتظار حمایت بیشتری از سوی بخش خصوصی داریم.

حسن محمدیاری با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت نوار ساحلی‌ تالش افزود: در حوزه بندر تالش، بخش خصوصی و سرمایه‌گذار انتظار حمایت دارد و با توجه به این‌ که صفر تا صد کار را سرمایه‌گذار بر عهده می‌گیرد لذا نیازمند نگاه حمایتی بیشتر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 10 =