۱۵ میلیارد تومان اعتبار پروژه خلخال-طارم-منجیل تامین شد

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۵ میلیارد تومان اعتبار پروژه خلخال-طارم-منجیل تامین شد.

 

عصر کاسپین/ سید غنی نظری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پیگیری‌های انجام یافته در جهت ادامه عملیات اجرایی طرح “خلخال-طارم_منجیل ” بخشی دیگر از جدول تخصیص اعتبار طرح های تملک دارایی‌های سرمایه ای ابلاغ شد که اعتباری معادل ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان جهت ادامه عملیات اجرایی این پروژه تخصیص داده شد.

وی افزود: در حال حاضر عملیات راه سازی در سمت استان اردبیل و زنجان توسط پیمانکاران مجری پروژه در حال اجرا است که این مسیر شاهرگ حیاتی استان بوده و بیشترین اهتمام و اقدامات مسئولان در حوزه عمران، در جهت تسریع در عملیات اجرایی این طرح صورت گرفته است.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با پرداخت مطالبات پیمانکاران اجرای طرح راه‌سازی عملیات اجرایی پروژه شتاب گرفته، بیان کرد: افزایش زمان اجرای پروژه‌های عمرانی بدلیل نوسان قیمت کالاها و خدمات در کشور هزینه‌های اجرایی را بمراتب افزایش می‌دهد.

نظری تصریح کرد: با تکمیل این پروژه مسافت فعلی اردبیل – تهران ۸۵ کیلومتر کمتر خواهد شد و در آینده با تکمیل و بهره‌برداری از این راه اصلی ایمن و فاقد گردنه برفگیر تحول بزرگی در رونق گردشگری ایجاد می‌شود.

وی افزود: تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه برای هر ۲ استان همسایه زنجان و اردبیل حیاتی است و مسئولان در تلاش برای تکمیل و افتتاح آن برای دسترسی آسان مردم به زرگران رشت قزوین از طریق شهرستان منجیل هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − پنج =