بانک امانات کپسول اکسیژن در بیمارستان رازی رشت راه اندازی شد

«مجید دوهندو » در حاشیه افتتاح موکب محسنین در بیمارستان رازی رشت اظهار داشت: کمک به هم نوع در بحران ها یکی از مهمترین خدماتی است که عتبات و عالیات انجام داده است.‌

 

عصر کاسپین/ رئیس ستاد باز سازی عتبات و عالیات گیلان با بیان اینکه موکب ها حسینی در اربعین اقدامات لازم را به زائرین حسینی ارائه می دهند، گفت: امروز با توجه به بحران کرونا ویروس و بنا به نیاز جامعه موکب های حسینی به کمک کادر درمان و بیماران آمدند تا بگویند همواره در کنارشان هستند و در این بحران تنها نیستند.

 

دوهندو از توزیع کپسول رایگان به بیماران نیازمند در منزل در طرح نذر نفس خبر داد و اذعان کرد: ۵۰۰ کپسول به عنوان امانت و رایگان از سوی ستاد بازسازی عتبات و عالیات در این موکب به بیماران در منزل اهدا می شود و بعد از بهبودی، بیماران کپسول را تحویل موکب می دهند.

 

وی به طریقه امانت کپسول اشاره و تصریح کرد: بیماران با در دست داشتن نسخه ویزیت پزشک به موکب مراجعه و با ارائه کارت ملی کپسول را دریافت می کنند.

 

دوهندو افزود: با توجه به بحران کرونا و همه‌گیری این بیماری مرگ بار، بر آن شدیم تا بنا به نیاز گسترده بیماران به اکسیژن این طرح را با مشارکت خیرین اجرایی کنیم.

 

وی اظهار داشت: موکب های ستاد عتبات در همه شرایط آماده خدمت گذاری به مردم و آسیب دیدگان بحران ها هستند.

 

رییس ستاد بازسازی عتبات و عالیات گیلان تصریح کرد: توزیع آبمیوه دستی، توزیع دستکش و ماسک و دیگر لوازم بهداشتی بین بیماران و کادر درمان از دیگر خدماتی است که این موکب با استقرار در بیمارستان رازی رشت ارایه می دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =