از کارکنان ایثارگر شاغل در سازمان منطقه آزاد انزلی تجلیل به عمل آمد

0 24

با حضور حجت الاسلام و المسلمین لطف اله ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران و عیسی فرهادی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی نشست صمیمی با خانواده معظم شهدا ،جانبازان و ایثارگران شاغل در این سازمان برگزار شد.

عصر کاسپین/ در این نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت : در این مسیر مقدس آنهایی که رفتند کار حسینی کردند و اکنون وظیفه ما انجام دقیق وظایف ، خدمت رسانی به مردم ، تلاش برای توسعه عمران و آبادانی در کشور و معرفی عقیده شهیدان که اسطوره های بی بدیل کشور هستند بوده و در این مسیر باید ثابت قدم بود.

عیسی فرهادی در ادامه به تلاش های انجام شده سازمان متبوع خود در زمینه اجرای قانون جامع ایثارگران اشاره و گفت : کلیه عوامل و مدیران سازمان بر حسب وظایف محوله در تلاشند تا طبق قانون شرایط را برای جامعه ایثارگر سازمان فراهم نموده و مجوزات لازم اخذ شود.

در ادامه این نشست حجت الاسلام والمسلمین ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران نیز با تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در زمینه اجرای قانون جامع ایثارگران گفت : با توجه به فرآیند اجرای این طرح ، محدودیت زمانی برای اجرای این طرح حمایتی وجود ندارد و براساس قانون اجرا خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود : در مسیر انقلاب اسلامی خانواده های معظم شهدا و ایثارگر مسئولیتشان بیش از پیش سنگین بوده و باید با روحیه جهادی و ایثارگرانه به مردم خدمت کنند و همه تلاش ها در سیستم اداری باید منجر به پیشبرد اهداف کشور در بخش های مختلف شود.

در پایان این نشست که معاونین سازمان نیز حضور داشتند، از سوی فرهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و حجت‌الاسلام والمسلمین ثقفی مشاور وزیر اقتصاد از پرسنل ایثارگر، جانباز و خانواده معظم شهدای شاغل در سازمان با اهدای لوح یادبود تجلیل شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =