فرماندار رشت در جلسه کرگروه رفع موانع تولید، تاکید کرد: لزوم بهره گیری از همه ظرفیت ها در راستای حمایت از تولید

فرماندار رشت با اشاره به نامگذاری سال جاری به سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری تاکید کرد: باید از همه ظرفیت های دولتی و مردمی در جهت حمایت از سرمایه گذاران و ارتقای تولید بهره بگیریم.

عصرکاسپین/دکتر میرشمس مومنی زاده در جلسه کارگروه سرمایه گذاری ورفع موانع تولید این شهرستان با تاکید بر لزوم حمایت جدی از سرمایه گذاران، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده است، باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود دولتی و مردمی در راستای حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان بهره گرفته شود.

وی با بیان اینکه طبیعتاً حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان باید مبتنی بر قوانین و مقررات باشد، افزود: البته در اجرای قوانین و مقررات باید شرایطی فراهم آید که حداکثر انعطاف در جهت حمایت و کمک به تولیدکنندگان فراهم باشد.

فرماندار رشت با اشاره به اثرات مثبت واحدهای تولیدی برای مردم منطقه، خاطرنشان کرد: در این راستا باید همکاری و تعامل دو طرفه ای بین مردم منطقه و سرمایه گذاران وجود داشته باشد و از یک سو سرمایه گذاران سعی کنند به دنبال انتفاع جوامع محلی باشند و از سوی دیگر جوامع محلی نیز از سرمایه گذاران حمایت کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + هشت =