استعفای کوچکی‌نژاد از هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در گیلان

کوچکی‌نژاد سخنگو و عضو هیئت نظارت و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای گیلان از استعفای خود خبر داد.

عصر کاسپین/ جبار کوچکی‌نژاد دقایقی پیش با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نقش مهمی در پیشرفت جامعه دارد، اظهار کرد: در انتخابات شورا و شهر باید مردم به اصلح‌ترین فرد رای خود را دهند زیرا انجام اینکار منجر به پیشرفت شهر و روستا در بسیاری از مناطق می‌شود.

وی با اشاره به اهداف شکل‌گیری هئیت نظارت در شهرستان‌ها و استان در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: یکی از مهمترین اهداف هئیت نظارت استان و شهرستان در انتخابات شورا بررسی صلاحیت کاندیداها بدون در نظر گرفتن هیچگونه منافع است زیرا باید بهترین و اصلح‌ترین افراد تأیید شوند.

سخنگوی هئیت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گیلان با انتقاد از روند بررسی و تأیید صلاحیت برخی از افراد بیان کرد: هئیت نظارت عالی استان و مرکزی اعمال نظر یک طرفه و خارج از ضابطه داشته که این امر منجر به اتفاقات نامتعارف و غیرقانونی در روند بررسی صلاحیت‌ها شده است.

کوچکی نژاد با اعلام انصراف خود از ادامه کار در هئیت عالی نظارت استان گیلان تصریح کرد: با توجه به اتفاقات رخ داده بنده آینده خوبی برای شورای‌های اسلامی شهر و روستا متصور نبوده و به این منظور انصراف خود را از ادامه کار در هئیت عالی نظارت استان اعلام کرده و نامه‌ای را در این خصوص به رئیس مجلس ارسال کردم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + نه =