لغو محدودیت یک‌طرفه جاده هراز/ «کندوان» طی ساعات آینده یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: محدودیت یک‌طرفه امروز محور هراز، به ‌دلیل شرایط ترافیکی لغو شد.

سرپرستی مازندران/ درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران اظهار کرد: درحال حاضر شاهد ترافیک مقطعی نیمه‌سنگین و سنگین در مسیرهای خروجی محورهای هراز و کندوان هستیم.

وی با اشاره به ترافیکی سنگین در محدوده پل‌سفید محور سوادکوه، افزود: شاهد تردد روان خودروها در محور کیاسر هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال تا فردا ادامه خواهد داشت اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز از محور هراز ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، تصریح کرد: قرار بود محور هراز روز جمعه یک‌طرفه شود که باتوجه به وضعیت ترافیکی اعمال این محدودیت لغو شد.

وی به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس اشاره کرد و افزود:  تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۳۰ امروز از کرج ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از مرزن‌آباد به سمت کرج ـ تهران یک‌طرفه می‌شود.

قدمی در پایان با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری به محورهای شمال،گفت: مرکز کنترل پلیس راه با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌های استان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + نوزده =